Привітання секретаря Південної міської ради зі святом - Останнього дзвоника.
Дорогі випускники, вчителі та батьки!
31-го травня традиційно щороку учнівські та педагогічні колективи Південної міської територіальної громади відзначають чудове свято - Останній дзвоник. Але цього року подвір’я освітніх закладів залишаться без урочистої святкової лінійки, яскравих квітів, гучного останнього дзвоника, усміхнених поглядів випускників. Та незважаючи на всі життєві негаразди, воєнне лихоліття вчителі та учні плідно працювали дистанційно та успішно завершили навчальний рік .
Від імені Південної міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас – зі святом останнього дзвоника! Переконаний, що ви уміло скористаєтесь отриманими знаннями в подальшому житті, станете гідними громадянами нашої держави. . Головне –будьте чесними і добрими людьми. Хочемо бачити вас справжніми патріотами нашої України!
Глибока вдячність педагогам і батькам, які вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання!
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
З повагою,
Секретар міської ради Всеволод БІЛІЧЕНКО