90 річниця пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років!
Дата: 25.11.2022 21:30
Кількість переглядів: 190
Сьогодні ми вшановуємо 90 річницю пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Це одна з найстрашніших сторінок в історії нашої країни. Біля хреста жертвам голодомору зібралось керівництво Південної міської ради, представники підприємств громади, закладів освіти, культури, мешканці громади, представники духовенства. Була проведена панихида протоієреєм храму Озерянської Божої Матері Петром Олексійовичем за загиблими, хвилина мовчання, були запалені свічки на пам'ять невинно загиблих, також була проведена громадська панихида.