Південна міська територіальна громада
Харківська область, Харківський район

Увага! Публічний договір приєднання!

Дата: 12.09.2022 19:43
Кількість переглядів: 1135

Фото без опису

 

Шановні споживачі! КП  Благоустрій смт Буди Південної міської ради  доводить до Вашого відома, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 9.11.2017 (далі – Закон №2189, зі змінами), споживачі самостійно обирають модель договірних відносин на послуги з поводження з побутовими відходами.

Відповідно до ст.12 Закону №2189 надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Порядок та особливості укладання, зміни і припинення договорів про надання житлово-комунальних послуг визначаються статтями 13-15 цього Закону.

За рішенням співвласників багатоквартирного будинку, прийнятим відповідно до закону, з виконавцем відповідної комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії) укладається договір про надання комунальних послуг, а саме:

1) індивідувальний договір (без обслуговування внутрішньобудинкових систем), що укладається кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно, за умови, що співвласники прийняли рішення про вибір відповідної моделі організації договірних відносин та дійшли згоди з виконавцем комунальної послуги щодо розміру плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку;

2) індивідуальний договір (з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем), що укладається кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно, за умови, що співвласники прийняли рішення про вибір відповідної моделі організації договірних відносин та дійшли згоди з виконавцем комунальної послуги щодо розміру плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку;

3) колективний договір, що укладається від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою;

4) договір про надання комунальних послуг з колективним споживачем, що укладається з об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону №2189 усім категоріям споживачів (власникам квартир,  будинків  та нежитлових приміщень) надаються комунальні послуги з ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ.

Отже, інші споживачі (крім населення), релігійні організації та бюджетні установи, в разі розташування їх приміщень в багатоквартирному житловому будинку, повинні укласти з виконавцем послуг типовий договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами, відповідно до обраної співвласниками багатоквартирного будинку моделі договірних відносин.

Відповідно до ч.5 ст.13 Закону №2189 у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, форма якого затверджена постановами Кабінету Міністрів України № 1124 від 28.10.2021.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги. 

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.

Заява-приєднання надається у будь-який зручний спосіб для споживача особисто – в абонентському відділі  КП «Благоустрій смт Буди Південної міської ради» або електронною поштою або поштою. Майстер КП «Благоустрій смт Буди Південної міської ради» здійснює прийом громадян за адресою: м. Південне, вул. Гагаріна, 82,  І поверх (приміщення ЦНАП) з понеділка по п’ятницю з 8-30 год. до 12-00 год.

Примітка: запровадження публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, стосується усіх споживачів  Південної міської громади.

Повідомлення про місце опублікування тексту договору розміщується на офіційному сайті міської ради, на інформаційному стенді в приміщенні абонентського відділу КП Благоустрій смт Буди Південної міської ради.

Враховуючи вищевикладене, КП Благоустрій смт Буди Південної міської ради  оголошує про офіційну публікацію:

1) Договір

2) Заява 
3) Тариф

4) Калькуляція

5) Пояснювальна


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь