4 червня - Міжнародний день безневинних дітей-жертв агресії, День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України
В цей день вшановуємо пам’ять усіх діток, які загинули внаслідок війни російської федерації проти України. Акція була започаткована з ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Зараз будь-які слова зайві… Немає слів… 21 століття… Гинуть діти…Гинуть від ракет і снарядів, гинуть від мін і під руїнами… Ми ніколи не пробачимо, і завжди будемо пам’ятати, адже памʼять про українських загиблих дітей буде вічним шрамом та однією з найболючіших сторінок нашої історії.
Вічна пам’ять невинно вбитим рашистськими нелюдами, і щирі співчуття родинам, які втратили своїх дітей...
