20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні
Шановні мешканці громади!
20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні – людей, чия мужність, відданість і жага до свободи стали запорукою нашої незалежності.
Вони пробудили Україну, показали, що наш народ не схилиться перед несправедливістю. Вони обрали свободу – і ми не маємо право її втратити.
Їхня жертва стала першою сторінкою нової боротьби – боротьби з агресором, яку нині продовжують Захисники і Захисниці України.
Від імені громади, щиро дякую всім Захисникам української землі, схиляю голову перед їхнім подвигом.
Ми зобов`язані пам’ятати тих, хто загинув за наш мир та майбутнє, і робити все, аби їхня жертва не була марною.
Залишаємось гідними своїх Героїв!
Слава Україні!
Секретар міської ради Всеволод БІЛІЧЕНКО
