Південна міська територіальна громада
Харківська область, Харківський район

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2026 08:10
Кількість переглядів: 150

Шановні мешканці громади!

20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні – людей, чия мужність, відданість і жага до свободи стали запорукою нашої незалежності.

Вони пробудили Україну, показали, що наш народ не схилиться перед несправедливістю. Вони обрали свободу – і ми не маємо право її втратити.

Їхня жертва стала першою сторінкою нової боротьби – боротьби з агресором, яку нині продовжують Захисники і Захисниці України.

Від імені громади, щиро дякую всім Захисникам української землі, схиляю голову перед їхнім подвигом.

Ми зобов`язані пам’ятати тих, хто загинув за наш мир та майбутнє, і робити все, аби їхня жертва не була марною.

Залишаємось гідними своїх Героїв!

Слава Україні!

Секретар міської ради Всеволод БІЛІЧЕНКО

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь